Minisquash

Naše centrum pro vás připravilo 2 kurty, velkou oddechovou halu a sociální zázemí pro muže i ženy. Zavoláte si na  777 220 242 a domluvíte volný termín, pak už stačí jen sbalit sálovou obuv (podrážky nesmí špinit palubovku), přidáte kraťasy a tričko, sprcháč s ručníkem a na našem osvětleném parkovišti pohodlně zanecháte svůj dopravní prostředek. Obsluha vám vysvětlí jak a kde hrát, popřípadě vám zapůjčí hrací nářadí. Můžete hrát rekreačně, jen tak pro radost, nebo na žízeň, propadnete-li tomuto dynamickému sportu, určitě si pořiďte permici a můžete využít i pevné rezervační hodiny. Během roku pořádáme 4 – 5 turnajů, abyste mohli změřit své umění i s jinými, okoukat techniku protivníků, případně se dohodnete na hře s někým, jehož hra vás zaujala (odkaz na hledám parťáka). Na baru je možné zakoupit občerstvení.

Zahrádka vám nabízí posezení pod jedlým kaštanem s obsluhou. Naším tahákem je pravá horká belgická čokoláda a vynikající stylově servírovaná káva. Vedle zahrádky je malé dětské hřiště, kde odložíte své ratolesti a v klidu vychutnáte silné aroma kávy, nebo se osvěžíte točeným pivkem.

Turnaje jsou pořádány pro neregistrované hráče, přihlášky nejdéle do 8 hod v den konání turnaje, začátek vždy od 9 hod. Hrajeme dle platných pravidel, podle počtu přihlášených se losují skupiny a před začátkem turnaje je vyhlášen hrací plán a postupový klíč. Děvčata mohou na vlastní žádost hrát ve skupině s muži, jinak hrají samostatně. Každý, kdo se umístí na bedně je odměněn.

 

Otevírací doba Po - Ne   1300 - 2100

                    

Hodina pronájmu kurtu 150,- Kč  

                         míček  35,- Kč

                         raketa  25,- Kč