Zmrzlina

V roce 2008 jsem začali s výrobou točené zmrzliny a po po roce zahřívacího provozu jsme začali s výrobou točené zmrzliny z čerstvého ovoce. Největší popularitu si u vás získala zmrzlina z čerstvých jahod a borůvek. Slušné ohlasy jsme zaznamenali u banánové, naprostý propadák byla zmrzlina z čerstvých vodních melounů (červená dužina), kterou již vařit nebudeme. Na žádost jsme vařili zmrzlinu z piva, ale pivo je pivo, tak ani tuto v naší pravidelné nabídce již nenajdete. V zimním období vaříme zmrzlinu pouze na objednávku, při vaší registraci budete dostávat mailem info o datumu a druhu připravované zmrzliny. Vanilkovou zmrzlinu si u nás můžete koupit každý den, střídavě ji doplňujeme o různé druhy - děkujeme za váš příspěvek do ankety, případně návrh na zpestření sortimentu.

Zmrzlinu prodáváme i do přinesených nádob, nebo vám naše děvčata načepují do thermokelímků, kde vám zmrzlina spolehlivě vydrží 20 min.

Zmrzlinu vám na objednávku připravíme dle vašich požadavků a chuti, vzhledem k náročnosti výroby u netradičních příchutí připravujeme minimálně 5 l zmrzliny.